סאמר סקול לפי גילאים

אין ספק שלילדים חשוב מאוד להיות עם בני גילם, תחושת השותפות וההדדיות, הכרות עם חברים בגילאים שלהם תורמת מאוד להתפתחות האישית והחברתית שלהם.
במחנה קיץ סאמר סקול מקפידים מאוד על הגדרה ברורה של קבוצות גיל והילדים שעתידים להשתתף בסאמר סקול מחולקים לקבוצות על פי הגיל שלהם.
מרכזי סאמר סקול שמחולקים לפי גילאים והקבוצות של הילדים שמגיעים למרכז אף הן מגובשות בהתאם לגילאי המשתתפים.
המחשבה שעומדת מאחורי סאמר סקול לפי גילאים, היא שלילדים יהיה כיף וקל יותר עם בני גילם, הרי הם מתעניינים באותם תחומים, נמצאים פחות או יותר באותה רמה בשליטה שלהם בשפה האנגלית, וכך הם ירגישו בקבוצת "השווים" להם ולא גדולים ובוגרים או צעירים מדי ביחס למשתתפים האחרים.

מרכזי סאמר סקול לגילאים שונים

החלוקה של סאמר סקול לפי גילאים חלה על הטווח שבין גילאי 10-18. לרוב, ניתן לראות את מרכזי הסאמר סקול מחולקים לקבוצות הגיל הבאות: גילאי 10-14, גילאי 13-15, גילאי 14-16, גילאי 16-18.
בכל קטגוריית גיל, ניתן לבחור בין מספר מרכזים שמתאימים לקבוצת הגיל המבוקשת, כל המרכזים עומדים בסטנדרטים הגבוהים של סאמר סקול אך ממוקמים ביעדים שונים ברחבי אנגליה (קרוב לערים מרכזיות דוגמת ברייטון, אוקספורד, קיימברידג' או לונדון). מי שיכול להשתייך לשתי קבוצות גיל (למשל, ילד בן 13 יכול להשתייך לקבוצת גיל סאמר סקול שבין גילאי 10-14 ולקבוצת גיל שבין גילאי 13-15, יוכל לבחור את המרכז המועדף עליו או בהתאם לריכוז הגבוה של בני גילו, בין אם בחרו ללכת למרכזים שמתאימים לבני 10-14 או בין למרכזים שמתאימים לגילאי 13-15 וכמובן תלוי אם רק עכשיו מלאו לו 13 שנים או שהוא כבר אחרי גיל 13).

איזה מרכזי סאמר סקול לפי גילאים מחכים לכם?

בין המרכזים שמוצעים לבני 10-14 ניתן למצוא את קינגסווד בבאת', מרכז פולמר גריינג', לגילאי 13-15 יוצעו מרכזי סאמר סקול דוגמת בידלס, רויאל סקול, לידינגטון וליטל קנדה, בני ובנות 14-16 יוכלו לבחור בין מרכז ברייטון, שיפלייק, קווין אן או קלייר קולג', גילאי 16-18 יוכלו לבחור בין מרכז באת', רדינג, אוקספורד או קיימברידג'. 
הפעילות החברתית והתיירותית של המשתתפים בסאמר סקול מתעדכנת לפי גילאי המשתתפים. החבר'ה הצעירים ייהנו מטיולים מגוונים, מופעי בידור, חוגים והחבר'ה הבוגרים יותר מטיולים ופעילויות שמתאימים יותר לבני חטיבת הביניים או לתיכוניסטים.

 

דרונט בניית אתרים