סאמר סקול בארצות הברית

חולמים לטוס לאמריקה? סאמר סקול בארצות מציג חווית קיץ בלתי נשכחת. תוכנית גדושה באטרקציות והרפתקאות בניו יורק ובבוסטון, מפגש עם ילדים ובני נוער מכל העולם וכל זה קורה במרכזים מושקעים ויפים משולבים בלו"ז עשיר בטיולים מטריפים וכמובן לימודי אנגלית בקצב שלכם.

סאמר סקול מגיע לאמריקה

בקמפוס לימודים השקיעו משאבים רבים בתכנון ובניית תוכניות חווייתיות בהקפדה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. התוכניות מחברות בין לימודי אנגלית יצירתיים ובין פעילויות וטיולים. המתכון המנצח של סאמר סקול באנגליה – רק בארה"ב!

סאמר סקול בארצות הברית מתקיים בשני מוקדים מרכזיים ואטרקטיביים: ניו יורק, התפוח הגדול, סצנת הבילויים, הקניות ומרכז התרבות והפנאי של ארה"ב ובבוסטון, בירה ספורטיבית ועיר קסומה ופסטורלית.
התוכנית כוללת לינה במרכזים יוקרתיים ואקסקלוסיביים מאובזרים במתקנים מתקדמים הכוללים כיתות מודרניות ומרווחות, חדרי אירוח נעימים ומגרשי ספורט.
במשך היום ייהנו המשתתפים משיעורי אנגלית ממוקדים ברמה שלהם, ולאחר מכן משפע של פעילויות חברתיות, תרבותיות וספורטיביות דוגמת תחרויות ספורט, חוגי אומנות, חוגי ריקוד. בערבים ידאג הצוות של סאמר סקול להפעיל את החבר'ה הצעירים עד השעות הקטנות של הלילה עם מסיבות, ערבי תרבות, תחרויות של כישרונות צעירים, קריוקי ועוד.
במסגרת התוכנית יוכלו לסייר משתתפי סאמר סקול ביעדים מיוחדים בסביבה של המרכזים וליהנות מימי כיף גדושים באקשן.

סאמר סקול בארצות הברית

נהנים מכל העולמות

סאמר סקול ארה"ב מאפשר למשתתפים ליהנות הן מטיול בניו יורק והן מטיול בבוסטון.
מי שישהה במרכז עמנואל בבוסטון יוכל לבקר גם בניו יורק, לראות את פסל החירות, לטפס לפסגת האמפייר סטייט, לצפות במחזה בברודווי, לנפוש בסנטרל פארק ועוד.
השוהים במרכז סאמר סקול סינט פיטרס בניו יורק יבקרו לקראת סיום תקופת סאמר סקול ארצות הברית בעיר בבוסטון ויסיירו, בין היתר, באוניברסיטת הארוורד, פארקים מפורסמים ועוד לוקיישנים מרכזיים בעיר.

סאמר סקול ארצות הברית מהווה הזדמנות להגשים חלום, להגיע לארצות הברית בליווי של מדריך וקבוצה, להכיר בני גילכם שהגיעו מארצות שונות, ליצור קשרים, לחזק את השליטה בשפה האנגלית ולשוב הביתה עם זיכרונות מדהימים.   

דרונט בניית אתרים